Zasady korzystania z serwisu Pixxy.pl

§1 PIXXY.PL
 1. Wszelkie treści w serwisie generowane są przez użytkowników lub zautomatyzowany agregator treści pobierający obrazki z innych stron, które to umożliwiają. Właściciel serwisu Pixxy.pl nie ponosi odpowiedzialności za materiały zawarte w serwisie. Jeśli uważasz, że dodane treści naruszają prawo wyślij nam link do danej treści wraz z dodatkowymi informacjami na ten temat.
 2. Serwis ma charakter humorystyczno-rozrywkowy i nie ma na celu obrażania innych osób, grup ludzi, ich podglądów i uczuć. Wszystkie materiały powinny być traktowane z przymrużeniem oka i dozą humoru (nawet niniejszy regulamin został przygotowany z zachowaniem humoru). Jeżeli, któreś z treści godzą w Twoje uczucia lub poglądy powinieneś zaprzestać ich przeglądania i opuścić serwis lub wybrać jego inną podstronę. Korzystasz z serwisu wyłącznie na własną odpowiedzialność.
 3. Regulamin zabrania wstawiania treści, którę mogą naruszać prywatność innych osób (par. IV DODAWANIE TREŚCI), jednakże wszelkie podobieństwa postaci, wizerunków, nazwisk, imion, miejsc, treści itp. w obrazkach należy traktować jako przypadkowe.
 4. Kategoria "NSFW" zawiera treści o tematyce erotycznej. Przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich (ukończone 18 lat lub wiek wymagany w kraju, z którego odwiedzasz stronę). Korzystając (np. klikając, oglądając) materiały z tej kategorii poświadczasz o swoim wieku oraz chęci oglądania materiałów uznanych za erotyczne z własnej, nienarzuconej woli, co czynisz na własną odpowiedzialność. Poświadczenie następuje w momencie rozpoczęcia korzystania z tej kategorii (np. kliknięcie w przycisk "NSFW", wejście z linku, wejście poprzez kategorię itp.), nawet jeżeli zdarzy się, że alert z potwierdzeniem wieku nie zostanie wyświetlony.
 5. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się w serwisie bez Twojej zgody napisz do nas, podając w szczególności link do obrazka oraz informacje, które w jednoznaczny sposób potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka. W uzasadnionych (potwierdzonych) przypadkach obrazek zostanie usunięty lub zaminiony na inny.
 6. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystywania zawartych w serwisie informacji czy ewentualne szkody powstałe bezpośrednio lub pośrednio w wyniku korzystania z serwisu i treści, które zawiera. W szczególności za wszelakie reklamy wyświetlane w serwisie oraz treści (a także oferowane produkty, świadczone usługi itp.) na stronach, do których te reklamy kierują. Innymi słowy - gdziekolwiek klikasz to robisz to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzalności i nie przysługuje Ci żadna możliwość roszczeń. Uogólniając - wszystko robisz na własną odpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, że nic Ci się nie stanie, ale jak to się mówi... "no risk no fun".
§2 REJESTRACJA
 1. Rejestrując się należy podać poprawny adres e-mail oraz inne dane wymagane w formularzu rejestracji.
 2. Zabronione jest rejestrowanie wielu kont (tzw. multikonta). Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto w serwisie. Posiadanie kilku kont może skończyć się zbanowaniem wszystkich kont delikwenta.
 3. Korzystać, a tym samym również zarejestrować się w serwisie mogą jedynie osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z serwisu jedynie za zgodą swojego opiekuna prawnego.
§3 KOMENTOWANIE
 1. Komentarze powinny być przynajmniej w miarę na poziomie. Należy unikać rzucania mięchem (przeklinania - dla niezorientowanych) i obrażania innych. No i osobną kwestią jest kultura osobista, ale w poziom wychowania naszych użytkowników już nie wynikamy.
 2. Należy zadbać, aby pisany komentarz trzymał się kupy, był napisany co najmniej w miarę poprawną polszczyzną (tak! należy używać słownika ortograficznego), a najlepiej wnosił coś ciekawego do dyskusji o danym obrazku.
 3. Surowo zabronione jest SPAMowanie w jakiejkolwiek formie, a zwłaszcza reklamowanie innych serwisów, for, profili, produktów itd. Wyjątkiem jest podawanie odnośników do sensownych, konkretnych treści pasujących do danego obrazka. Jeżeli nie jesteś pewien czy to co chcesz wstawić nie zostanie uznane za SPAM to podpowiemy Ci - dobrze się zastanów, bo najprawdopodobniej za chwilę zapracujesz na niemiłą niespodziankę. Zasada ta jest świętością i za jej złamanie administracja nakłada bana z wielkim hukiem.
 4. Dla świętego spokoju Administracji i wszystkich normalnych użytkowników zabronione jest również tzw. "trollowanie", "trolling" itp. (zwał jak zwał), czyli pisanie wielu bezsensownych komentarzy, np. składających się z samych emotek. Delikwent dopuszczający się takiego zachowania wyląduje z banem. Sorry, ale takie komentarze nie są nikomu potrzebne, a ponadto nie lubimy dzieci neo.
§4 DODAWANIE TREŚCI
 1. Staraj się dodawać obrazki, które są zabawne, ciekawe lub mogą kogoś zainteresować. Daruj sobie wstawianie nudnych lub bezsensownych treści, bo to i tak nie przejdzie i prędzej czy później umrze śmiercią naturalną (wyleci z serwisu) lub zostanie w czeluściach Poczeklani na wieku wieków.
 2. Uważaj, aby w dodawanych treściach przypadkiem nie znalazły się czyjeś dane osobowe czy kontaktowe. Zwłaszcza, gdy ta osoba może sobie tego nie życzyć.
 3. SPAMowanie w dodawanych obrazkach gwarantuje szybkiego bana. Jak go uniknąć? Wystarczy nie dodawać materiałów nawołujących do wysyłania smsów, zawierających adresy e-mail lub numery gg do kontaktu z innymi osobami itd. Także zachęcanie do odwiedzenia innych stron, for, profili itd. traktowane jest jako SPAM.
 4. Wszelkie materiały w serwisie generowane są przez użytkowników serwisu i do nich należą. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jednakże dodając treść udzielasz właścicielowi serwisu dożywotniej (i nie odwołalnej, nawet po zbanowaniu lub usunięciu Twojego konta) zgody na dowolne wykorzystywanie dodanej przez Ciebie treści.
 5. Treści dodane do kategorii "NSFW" widoczne są tylko po wejściu do tej kategorii. Nie są publikowane na stronie głównej, w poczeklani czy w profilu użytkownika.
 6. Dodawane obrazki nie mogą zawierać treści uznanych za erotyczne lub pornograficzne. Wyjątek stanowią obrazki umieszczane w kategorii "NSFW". Tam nagie laski są mile widziane!
 7. Treści w kategorii "NSFW" mogą być dodawane wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
§5 POZOSTAŁE
 1. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie od Administracji różnego typu wiadomości e-mail. Bez obaw - szanujemy prywatność użytkowników i nie wysyłamy SPAMu, ani nie udostępniamy nikomu adresów email. Wiadomości to np. aktywacja konta, potwierdzenie rejestracji, odzyskiwanie dostępu do konta.
 2. Admini oraz moderatorzy są spoko i na luzie, ale należy wiedzieć, że postanowienia regulaminu traktują poważnie i za ich nieprzestrzeganie wyciągane będą surowe konsekwencje. Aczkolwiek jak to w życiu bywa od niektórych reguł zdarzają się nieliczne wyjątki. Zatem apelujemy raz jeszcze - rób wszystko z głową, a wszystko powinno być OK.
 3. W serwisie sprawowana jest bezwzględna władza absolutna, którą dzierżą srodzy administratorzy i ich oddani pomocnicy - dzielni moderatorzy. Ostatnie słowo zawsze należy do nich, a od ich decyzji nie przysługuje prawo odwołania się do wyższych instancji.
 4. Zbanowane konta nie będą odblokowywane nawet, gdy postawisz załodze piwo (pomimo, że bardzo lubimy piwo). Chociaż od tej reguły możliwe są wyjątki. Nie, nie jesteśmy przekupni, ale naprawdę bardzo lubimy piwo i ostatecznie wszystko zależy od wagi przewinienia.
 5. Niniejszy regulamin obowiązuje od chwili, gdy wszedłeś do serwisu, a ponadto może zostać w każdej chwili zmieniony bez szczególnego ogłaszania tego całemu światu. Jego aktualną, obowiązującą treść znajdziesz zawsze w tym miejscu. Ostatnia aktualizacja miała miejsce 10 czerwiec 2011 o godz. 00:00.

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz powyższe zasady oraz Politykę Prywatności serwisu. Jeżeli się z tym nie zgadzasz nie możesz w żaden sposób korzystać z serwisu Pixxy.pl.